Čchi-Kung a Tai-Chi

Čchi-Kung a Tai-Chi

Počas kurzu sa naučíte zostavy cvikov Čchi-Kung a Tai-Chi zo starodávnych cvičení mníchov, ktoré sú vhodným doplnkom pre náš západný "uponáhľaný" svet. Cvičeniami Čchi-Kung dochádza k harmonizácii energie v tele. To sa prejaví zvýšením imunity, hormonálnou stabilitou, posilnením lymfatického systému, rovnováhou a rozprúdením energie medzi orgánmi. Spojenie Čchi-Kung a Tai-Chi je ideálna cvičebno-liečebná technika, podporná pre regeneráciu tela, duše a mysle. Cvičenia pomáhajú pri problémoch s chrbticou, únave, strese či zlom spánku. Obe cvičenia posilňujú telo s minimálnym zaťažením kĺbov. Cvičeniami posilníte rôzne štruktúry tela ako kosti, kĺby, šľachy, svaly aj orgány, ktoré podľa čínskej medicíny tieto štruktúry vyživujú blahodárnou energiou čchi. 

Čchi-Kung a Tai-Chi

Kedy: Pondelok 17:15 – 18:30 hod. a 18:45 - 20:00

Lektor: Ing. Marek Ruzsinski - Life kouč certifikovaný Slovenskou asociáciou koučov

Objednávka na: https://www.chi-kung.sk/NEW/bratislava/

HARMONOGRAM CVIČENÍ

___

  • Cvičí sa v pohodlnom, najlepšie v bavlnenom oblečení. Karimatky a vankúšiky sú k dispozícii. Z hygienických dôvodov navrhujeme účastníkom kurzov, aby si so sebou priniesli vlastný uterák, ktorý si položia na karimatku pod hlavu. Vstup do jogovej cvičebne je taktiež z hygienických dôvodov len v ponožkách.
  • Na lekcie jogy prichádzajte o 10 minút skôr, aby sme začali včas a vzájomne sa nerušili počas úvodnej relaxácie.
  • Cvičenia môžu navštevovať všetky osoby bez ohľadu na vek. Deťom do 15 rokov je povolený vstup len v sprievode dospelej osoby a len na tie cvičenia, ktoré sú primárne určené pre ich vekovú kategóriu. Tehotným mamičkách odporúčame od tretieho mesiaca tehotenstva len špeciálne kurzy pre nich určené.
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím