Individuálne cvičenia

Individuálne cvičenia

Individuálna hodina jogy

Kedy: Pondelok, 10:30 – 11:30 hod.

Lektorka: Katarína JvDŽ

Individuálna hodina jogy sa cvičí podľa systému Joga v dennom živote - JvDŽ. Obsahová náplň individuálnej hodiny je zameraná na riešenie konkrétneho zdravotného problému. Stabilne je ponúknutý čas v pondelok 10:30 – 11:30 hod., po dohode s lektorkou sú možné aj iné termíny.

HARMONOGRAM CVIČENÍ

___

  • Cvičí sa v pohodlnom, najlepšie v bavlnenom oblečení. Karimatky a vankúšiky sú k dispozícii. Z hygienických dôvodov navrhujeme účastníkom kurzov, aby si so sebou priniesli vlastný uterák, ktorý si položia na karimatku pod hlavu. Vstup do jogovej cvičebne je taktiež z hygienických dôvodov len v ponožkách.
  • Na lekcie jogy prichádzajte o 10 minút skôr, aby sme začali včas a vzájomne sa nerušili počas úvodnej relaxácie.
  • Cvičenia môžu navštevovať všetky osoby bez ohľadu na vek. Deťom do 15 rokov je povolený vstup len v sprievode dospelej osoby a len na tie cvičenia, ktoré sú primárne určené pre ich vekovú kategóriu. Tehotným mamičkách odporúčame od tretieho mesiaca tehotenstva len špeciálne kurzy pre nich určené.
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím