Majonézový šalát

Majonézový šalát

Neodmysliteľná príloha k vianočnému menu. Vegánska varianta vianočného šalátu je plnohodnotná z hľadiska chute. 

Majonézový šalát z RAJ zdravia odľahčí jedlo a vianočné menu bude ľahšie stráviteľné.  

Doprajte rodine vianočné menu ľahšie na strávenie, objednajte si majonézový šalát z RAJ zdravia. Objednávky prijímame do 29.12. 14:00h Šalát bude pripravený k vyzdvihnutiu 30.12., aby ste ho na Vianoce mali správne odležaný. 

Majonézový šalát s nami vyrábanou vegánskou majonézou obsahuje zemiaky, mrkvu, uhorky sterilizované, zeler stonkový, hrášok, sój.mlieko, olej, cukor, soľ, citrón /A 6,9,10/.

OBJEDNAŤ MAJONÉZOVÝ ŠALÁT

300g - 3,50EUR
500g - 6,00EUR
1000g - 10,00EUR

 

Vďaka produktom z našej Reštaurácie Manna, si zjednodušíte prípravy na sviatky a celej rodine pripravíte chutné a zdravé menu. Prezrieť ponuku >>

aa

Ghee Manna z RAJ zdravia 
Pripravte na ghee sviatočné menu. Ghee je prepustené maslo, ktoré sa využíva v kuchyni miesto olejového základu, alebo tradičného masla. Má vysoký bod varu vďaka čomu je ideálny aj na pečenie a vysmážanie bez pripálenia. 

 

Jablkové chutney z RAJ zdravia 
Spestrite vianočné či silvestrovské menu niečím výnimočným. Jablkové chutney Manna, pikantná ostro-sladko-kyslá omáčka vyzdvihne chuť jedla. 

 

Yogi čaj z RAJ zdravia 
Zahrejte sa (s) Yogi čajom. Vďaka svojmu zloženiu korenín je tým správnym nápojom na zahriatie. Nájdete u nás v obchode alebo ako darček pod stromček v rámci vianočnej čižmičky. 

 
 
 
 
 
 
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím