Abhyanga + Svedana | 90 min

Výber dátumu a času
Všetky kategórie / Ajurvédske sauny / Abhyanga + Svedana | 90 min
75,00 EUR

Abhyanga + Svedana | 90 min

Abhyanga pochádza z dvoch slov Abhi (smerom) a Anga (pohyb) a patrí k najobľúbenejším ájurvédskym masážam. Vykonáva sa pomocou liečivého oleja, ktorým sa masíruje celé telo ľahkými, hladkými a jemnými pohybmi. Olejovanie a jemná masáž stimuluje zmyslové receptory, poskytuje hĺbkovú relaxáciu a vďaka vstrebávaniu oleja cez pokožku má nesmierne liečivé účinky na celý organizmus. Poskytuje telu výživu a energiu, spomaľuje proces starnutia a možno ju prirovnať k pocitu byť milovaný.

Ideálna je v kombinácii s ájurvédskou saunou Svedana, pretože intenzívnejšie podporuje vylučovanie nepotrebných látok prostredníctvom pórov v pokožke.

Svedana pochádza zo slova Svid (potiť alebo spotiť) a je to terapia, ktorá sa používa na vyvolanie potenia v ájurvédskej saune za pomoci bylinnej pary. Cieľom terapie je prostredníctvom stimulácie potných žliaz uvoľniť všetky nečistoty, ktoré sú zakorenené hlboko v tele. Týmto procesom uvádza organizmus do rovnováhy, stimuluje cirkuláciu krvi a podporuje celkové zdravie. Poskytuje tiež úľavu pri bolestiach a zápaloch svalov, omladzuje pokožku a pomáha pri liečbe kožných chorôb.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Vybrať dátum