Udwarthana + Svedana | 90 min

Výber dátumu a času
Všetky kategórie / Ajurvédske sauny / Udwarthana + Svedana | 90 min
80,00 EUR

Udwarthana + Svedana | 90 min

Udwarthana pochádza z dvoch slov Urdhawa (nahor) a Vartana (pohyb) a vykonáva sa pomocou liečivého prášku zloženého z minerálov a liečivých bylín, ktorým sa rytmickým pohybom masíruje celé telo. Masáž je známa aj ako ájurvédsky telový peeling. Táto suchá masáž stimuluje metabolický proces v tele. Vďaka účinku bylinných práškov odstraňuje nečistoty z pokožky a ošetruje rôzne pigmentové škvrny. Je prospešná pri poruchách krvného obehu, celulitíde, pri nadváhe a obezite.

Ideálna je v kombinácii s ájurvédskou saunou Svedana, pretože ochladzuje telo a vylučuje z tela nepotrebné látky prostredníctvom pórov v pokožke, ktorú zároveň aj vyživuje. 

Svedana pochádza zo slova Svid (potiť alebo spotiť) a je to terapia, ktorá sa používa na vyvolanie potenia v ájurvédskej saune za pomoci bylinnej pary. Cieľom terapie je prostredníctvom stimulácie potných žliaz uvoľniť všetky nečistoty, ktoré sú zakorenené hlboko v tele. Týmto procesom uvádza organizmus do rovnováhy, stimuluje cirkuláciu krvi a podporuje celkové zdravie. Poskytuje tiež úľavu pri bolestiach a zápaloch svalov, omladzuje pokožku a pomáha pri liečbe kožných chorôb.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Vybrať dátum