Vinyasa flow yoga

Vinyasa flow yoga

Jogové kurzy známe pod názvom Vinyasa flow joga vedie Alana Dev Priya, trénerka jogy a meditácie, výživová a ajurvédska poradkyňa. V našom rozvrhu nájdete pomalú a dynamickú flow jogu. 

Pomalá flow joga

Kedy: Utorok 18:00 – 19:00

Lektorka: Alana Dev Priya

Cvičenie je vhodné najmä pre začiatočníkov a ľudí, ktorí sú v strese.

Čo vás čaká: pomalšie cvičenia zamerané na naťahovanie, uvoľnenie napätia, pomalé prechody medzi jednotlivými pozíciami, prepojenie pohybu s dychom. Súčasťou je záverečná relaxácia s harmonickými hudobnými nástrojmi (tibetské misky, gongy).

HARMONOGRAM CVIČENÍ

 

Dynamická flow joga

Kedy: Štvrtok 18:00 – 19:00

Lektorka: Alana Dev Priya

Cvičenie je vhodné pre mierne pokročilých, aktívnych ľudí, ktorí majú radi dynamický pohyb.

Čo vás čaká: moderný, dynamický štýl jogy, precvičenie svalov celého tela, uvoľnenie napätia, cviky zamerané na formovanie postavy. Súčasťou je záverečná relaxácia sa harmonickými hudobnými nástrojmi (tibetské misky, gongy).

HARMONOGRAM CVIČENÍ

Pri kúpe permanentky na 10 vstupov na skupinové cvičenie podľa vášho výberu od nás získate jeden vstup zdarma. Permanentku si môžete zakúpiť na recepcii.

  • Cvičí sa v pohodlnom, najlepšie v bavlnenom oblečení. Karimatky a vankúšiky sú k dispozícii. Z hygienických dôvodov navrhujeme účastníkom kurzov, aby si so sebou priniesli vlastný uterák, ktorý si položia na karimatku pod hlavu. Vstup do jogovej cvičebne je taktiež z hygienických dôvodov len v ponožkách.
  • Na lekcie jogy prichádzajte o 10 minút skôr, aby sme začali včas a vzájomne sa nerušili počas úvodnej relaxácie.
  • Cvičenia môžu navštevovať všetky osoby bez ohľadu na vek. Deťom do 15 rokov je povolený vstup len v sprievode dospelej osoby a len na tie cvičenia, ktoré sú primárne určené pre ich vekovú kategóriu. Tehotným mamičkách odporúčame od tretieho mesiaca tehotenstva len špeciálne kurzy pre nich určené.