RAJ zdravia v súťaži o cenu „STAVBA ROKA“

RAJ zdravia v súťaži o cenu „STAVBA ROKA“

V súčasnosti prebieha rozhodovanie o udelení ocenenia s titulom „STAVBA ROKA“. Porota posudzuje prihlásené stavby podľa viacerých kritérií, hodnotí architektonické a urbanistické riešenie, použité materiály, celospoločenský prínos a podobne.

Vyhodnotenie súťaže bude vyhlásené na slávnostnom galavečeri 27. 4. 2022 s priamym prenosom na RTVS. Hlasovať je možné do 24.4.2022.

Budovu RAJ zdravia sme stavali s láskou s cieľom jej dlhodobého využitia pre špičkové zdravotnícke zariadenie ajurvédskej medicíny. Sme vďační za každý prijatý hlas.

Zapojte sa do hlasovania o Cenu verejnosti v súťaži Stavba roka 2020 - 2021.

Viac o budovaní stavby si môžete prečítať tu.

AKTUALIZOVANÉ 2. 5. 2022

Ďakujeme za podporu a všetky pozitívne hlasy, ktoré ste nám posielali v súťaži STAVBA ROKA. Ceníme si, že sme sa dostali do užšieho kola a z atmosféry galavečera prikladáme fotku, kde vľavo sú manželia Bohdaloví, vpravo dizajnérka interiéru Ing. Renata Botev a Ing Marek Németh, architekt.

 

 

 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím