RAJ zdravia pre deti a mládež

RAJ zdravia pre deti a mládež

Myslíte si, že ajurvéda je len pre dospelých? Či už ide o výživu, masáž, cvičenie, existuje množstvo spôsobov, ako podporiť rozvoj ajurvédy u detí, od tých najmenších až po tínedžerov. Prečítajte si, čo všetko ponúka RAJ zdravia pre deti a mládež.

  • Základné princípy ajurvédskej kuchyne platia tak pre deti, ako aj pre dospelých. Podľa ajurvédy je pestrá strava zložená zo sezónnych produktov jedným zo základných piliérov zdravia. V jedálnom lístku reštaurácie Manna ponúkame chutné detské jedlá pripravené podľa princípov ajurvédy. 
  • Do jesenného rozvrhu cvičení pribudla novinka - Teen joga pre mládež vo veku 13 - 16 rokov. Základom cvičení sú zostavy jogy proti bolestiam chrbta. Dôraz sa kladie na návyk správneho dýchania a správneho držania tela. Cvičenie je možné zakúpiť aj vo forme kurzu, ktorého cieľom je aj posilniť schopnosť koncentrácie, pamäte a skľudnenie mysle. 
  • Boli ste už v našej soľnej jaskyni? Vítaní v nej sú nielen dospelí, ale aj deti od 3 rokov. Kombinácia troch druhov solí pomáha pri respiračných ochoreniach, astme, kožných ochoreniach, akné a pomáha pri odbúravaní stresu. 
  • V rámci našich jesenných noviniek posúvame minimálnu vekovú hranicu pre vstup do SPA Kneippov raj od 12 rokov. Počas pracovných dní, od pondelka do piatka, zavádzame aj vstupy pre deti od 6 do 12 rokov
  • Od septembra v priestoroch RAJ zdravia nájdete aj novú pobočku unikátneho výukového systému Play Wisely alebo tzv. Múdre hranie. Veríme, že čakanie na lekcie tohto zážitkového programu rodičom aj deťom, spríjemní nový detský kútik, ktorý sme vytvorili na prízemí RAJ zdravia oproti Nektár baru. 

RAJ zdravia pre deti a mládež

 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím